Kim jesteśmy

przedstawiamy doświadczonych specjalistów pracujących w naszym zespole

JAKUB WUJEC

Mistrz Fryzjerstwa

Łączy nowoczesne techniki strzyżeń i koloryzacji, poznawane na licznych szkoleniach i warsztatach, z tradycjami rodzinnymi, które kontynuuje czerpiąc , umiejętności i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie od 1922r. Fryzjerstwo to dla Kuby połączenie talentu, pasji i doskonałej techniki z dogłębnym zrozumieniem potrzeb klienta. Odzwierciedlenie pasji i zaangażowania to stali klienci, którzy są z Kubą od lat, doceniając wysoką jakość świadczonych usług oraz zrozumienie ich potrzeb, preferencji i sugestii, które nie zawsze jest łatwo wyrazić.

ANNA WUJEC

Kosmetolog

W kosmetologii pracuje od 1998r, jest to nie tylko jej zawód, ale także wielka pasja. Bliski kontakt z człowiekiem oraz możliwość dbania o jego urodę i zdrowie, sprawia jej wielką przyjemność. Zajmuje się również wizażem, swoje umiejętności podnosi poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Specjalizuje się w makijażu ślubnym i wieczorowym, jest osobą kreatywną, otwartą na świat i zachodzące w nim zmiany. Ania wciąż rozwija swoje pasje i zainteresowania, które mają na celu podnoszenie standardu świadczonych przez nią usług.

BARTOSZ GRZYB

Swoje umiejętności zawdzięcza takim sławom fryzjerstwa jak John Santilli (akademia Vidal Sassoon ) i Mauro Terrosi włoski stylista fryzur ,co dzień inspirowany nowymi sytuacjami, uczestnik wielu szkoleń i pokazów mody. Fascynat Amerykańskiego stylu życia i mody. Fryzjerstwo to dla Bartka nie tylko zmiana wizerunku, ale zmiana stylu życia, charakteru. Wirtuoz koloryzacji żaden odcień mu nie straszny.

KLAUDIA KABZIŃSKA

Absolwentka szkoły fryzjerskiej z tytułem czeladnika.

Swoje umiejętności szkoliła pod okiem Jakuba Wujec .W czasie nauki odbyła liczne szkolenia z koloryzacji i pielęgnacji włosów. Dzięki stażowi odbytemu w Niemczech i wiedzy przekazanej przez stylistę Roberta Socke zdobyła Europass. Klaudia jest osobą , która wykonuje swój zawód z zamiłowaniem i pasją. Bardzo lubi kontakt z klientem, który musi wyjść w pełni zadowolony z jej usług.

AGATA KRAŚNIEWSKA

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła po studiach Biologicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, można powiedzieć, że stąd wzięło się jej zamiłowanie do naturalnego piękna istoty człowieka zarówno jako całości jak i do każdej najmniejszej komórki w jego ciele.

MARTA NOWACKA

Stylistka Fryzur

Jej ogromny potencjał i umiejętności można dostrzec w szczególności w wykonywanych upięciach ślubnych i okolicznościowych.. Wiecznie poszukuje nowości w koloryzacji i strzyżeniach. Pracuje również przy licznych sesjach zdjęciowych. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w najbardziej renomowanych salonach w Poznaniu i Warszawie, u boku wybitnych specjalistów rzemiosła fryzjerskiego. Jej wiedza oraz doświadczenie poparte jest licznymi dyplomami z odbytych szkoleń. Marta jest osobą niezwykle kreatywną, wciąż szukającą nowych wyzwań zawodowych.

PAULINA OGIŃSKA

Stylista fryzur z tytułem czeladnika

W czasie nauki w Salonie Pielęgnacji Włosów J.Wujec odbyła liczne szkolenia z koloryzacji i pielęgnacji włosów. Brała udział w pokazach mody, inspirowana nowymi trendami przez Claussa Nissen oraz Pete Walsab dąży do perfekcji. W swojej pracy łączy kreatywność oraz indywidualne podejście do klienta.

PATRYCJA KSIĘŻOPOLSKA

Barber

W swojej pracy łączy nowoczesne techniki strzyżeń, klasyczne fryzjerstwo i stare rzemiosło. Dewiza Patrycji w męskim fryzjerstwie to prostota, klasyka oraz elegancja są to trzy rzeczy najważniejsze dla każdego mężczyzny dbającego o swój wizerunek.